Tirgotājiem patreiz dalība projektā ir pilnīgi bez maksas:

 • Bez reģistrācijas maksas;
 • Bez abonentmaksas;
 • Bez komisijas maksas;

Ja pats ievieto preci, bildes, video un labo tās - darbojies bez maksas.

Ja jūti, ka pats nespēj tikt galā ar preču bildēm, preču ievietošanu, preces apraksta veidošanu, vai ja nav laika vai ja nav gribēšanas ar to nodarboties, bet pārdot un saņemt interneta pasūtījumus gribētos, noteikti ieskaties eVeikalu Meistardarbnīcas piedāvājumā TE. Noteikti kaut ko atradīsi.

TiTiCe Domājot par Preču un pakalpojumu pircējiem centīsies Jūsu preci un vai pakalpojumus izvietot pēc iespējas ērtākā un vienkāršā veidā, lai:

 • Pārskatāmi iepazītos ar vietējā ražojuma precēm un pakalpojumiem;
 • To cenām, atlaidēm, akcijām;
 • Iegādāties iepatikušos preci vai pakalpojumu, saņemot to ar kurjersūtījuma starpniecību vai ierodoties personīgi veikalā.

Pārdevējiem, ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem ir savas vajadzības un pircējam savas, tāpēc, katrai no grupām tiks sagatavota paplašinātāka informācija. Ideālā variantā būtu tā, ka katras grupas pārstāvis iepazītos ar otras grupas piedāvājumu, lai tam būtu plašāks ieskats par savām un potenciālajām iespējām, ko sniedz TiTiCe.

Preces vai pakalpojuma sagatavošana realizācijai ir svarīgs uzņēmējdarbības aspekts. Tāpat arī - Preces vai Pakalpojuma pircēja atrašana, piesaistīšana un noturēšana ir uzņēmējdarbības neatņemama sastāvdaļa, kur nepieciešams pilnīgi atšķirīgs zināšanu un pieredzes klāsts no tā, ko ikdienā dara mazais, vidējais vai individuālais uzņēmējs ražojot preci vai sniedzot pakalpojumus.

Tas ir - neatkarīgi no tā cik labs un profesionāls nebūtu maizes cepējs, grāmatvedis, celtnieks, zemnieks, lopkopis utt, tā iespējas iegūt vairāk klientu būs ierobežots ar personīgo izpratni, pieredzi un finansiālajiem līdzekļiem to atrisināt:

 • Par reklāmu, to specifiskajiem veidiem, metodēm, kā sasniegt noteiktu auditoriju, kā izmērīt reklāmas atdevi, lai izvēlētos efektīvāko reklāmu;
 • Laiks mācīties jaunas zināšanas, ieviest jaunas  saviem ienākumiem atbilstošas reklāmas metodes un šo metožu rezultātu pārskatīšanu, analīzi un nepieciešamo izmaiņu veikšanu reklāmas efektivitātes paaugstināšanai;
 • Pārdošanu filiāļu vai tirdzniecības ağentu tīkla paplašināšanu, kas nodrošinātu lielāku potenciālo klienta loku;
 • Naudas līdzekļiem, ko tas var ieguldīt noalgojot cilvēku (patiesībā daudzus cilvēkus) vai uzņēmumu, kas to izdara viņa vietā.

Vai individuālais, mazais vai vidējais uzņēmums to var paveikt? Diemžēl un tūkstoškārt - Nē!!!

Tieši tāpēc mazie ir mazie, bet lielie ir lielie. Paņemsim par piemēru Rimi.

Vai Rimi ražo pats?

Galvenokārt - nē. Rimi sadarbojas ar simtiem ražotāju vai vairumtirgotāju un izvieto preces savu veikalu plauktos atbilstoši saviem pircēju piesaistes un reklāmas atzinumiem, trikiem un novērojumiem par to ieturot daļu no pārdotās preces vērtības. Lai palielinātu apgrozījumu atver filiāles tajās vietās, kur no pārdošanā gūtā % būtu izdevīgi uzturēt veikalu. Ja apdzīvotā vieta ir maziņa, Rimi tajā nav. Līdz ar to viens no galvenākajiem Rimi darbības virzieniem ir - Reklāma. Reklāma visur kur - gaisā, uz zemes, ugunī un ūdenī, TV, Radio un avīzēs, visur tur kur cilvēki apgrozās, lai katrs saredz, sadzird un grib nopirkt tieši pie viņiem.

Vai Tu vari to nodrošināt? Bet iedomājies kaut uz mirkli, un atbildi pats sev - kā attīstītos Tavs bizness, ja Tev būtu šāda reklāma:

 • Nekādi - klientu un tirgošanās apjoms nemainītos
 • Negatīvi - klientu un tirgošanās apjoms samazinātos;
 • Pozitīvi - klientu un tirgošanās apjoms palielinātos;

Kas ir Rimi? - Vieta, kur ražotājs izvieto savu preci pārdošanai, ļaujot vietas īpašniekam iekasēt un apstrādāt ienākošos maksājumus, paļaujoties uz Vietas Reklāmas profesionāļu darbu piesaistīt pircējus ar atlaidēm, ko piedāvā pats ražotājs.

Kas ir TiTiCe?

TiTiCe - Tiešsaistes Tirdzniecības Centrs, kur ražotājs izvieto savu preci pārdošanai, iekasē un apstrādā ienākošos maksājumus, paļaujoties uz TiTiCe Reklāmas profesionāļu darbu piesaistīt pircējus ar jaunām precēm, produktiem, piedāvājumiem un akcijām, ko piedāvājat. 

TiTiCe ir centrālā mājaslapa www.TiTiCe.lv, kur tiek izvietotas preces, kurām tiek nodrošināta piegāde visā Latvijas teritorijā.

Ne visiem Tirgotājiem ir iespēja vai interese piedāvāt/piegādāt savu preci/pakalpojumu Latvijas iedzīvotājiem, tāpēc paralēli tiek veidot projekts iveikali.lv, kur tirgotāji piedāvā un apkalpo vietējos klientus.

 

titice facebook